JMENUJI SE JITKA KAUEROVÁ

Pomáhám lidem žít spokojený a šťastný život.

Již dlouhá léta se věnuji oblasti seberozvoje, duševnímu zdraví a poznávání více sebe sama.

Až jsem se postupně dostala k patřičnému vzdělání, abych mohla i Vás navést k Vaší spokojenosti a k tomu, být šťastný a žít život dle Vašich představ.

Vystudovala jsem informatiku a ekonomiku a v oblasti práce s daty pracuji od školy. Moje práce byla tou, kterou jsem si ke konci školy vysnila a chtěla ji dělat. Bavila mě a naplňovala - analýza, logika, ale i kreativita, design. Ale v roce 2020 jsem zjistila, že už mě nenaplňuje tak, jak bych si přála.

Jako první jsem si dovednosti ohledně práce s emočním nastavením osvojila ve Škole koučů PURE MIND u Lenky Černé. Techniku EFT jsem studovala v EFT akademii Anny Paškové. Již dlouhá léta se věnuji oblasti seberozvoje, duševnímu zdraví a poznávání více sama sebe. Asi první pohnutkou bylo to, že mě trápilo dlouhá léta akné a přetrvávalo i do dospělého věku a nikdo mi nedokázal říct, proč tomu tak je. Tak jsem začala hledat, co by za tím mohlo být jiného.

Postupem času se přidávaly i jiné nespokojenosti, zejména v oblasti vztahů. Tím jsem svoje hledání začala prohlubovat a pracovat na zlepšení. Sama jsem docházela na konzultace/EFT terapie a zjistila smysl této práce. Až jsem se postupně dostala k patřičnému vzdělání, abych mohla i Vás navést k Vaší spokojenosti a k tomu, být šťastný a žít život dle Vašich představ.

Je to práce, která mi dává smysl v mém životě. Mám ráda v životě řád, určitá pravidla a ráda si svůj den organizuji. To mi přináší vnitřní klid, harmonii, vyrovnanost a stabilitu do mého života.

Psychosomatika

Myslím si, že psychika hraje v životě velkou roli a významně ovlivňuje naše fyzické tělo, náš fyzický stav. Troufám si tvrdit, že každá nemoc/úraz má počátek na duševní (psychické) úrovni. Jen my neumíme poslouchat naše vnitřní Já, které k nám promlouvá a snaží se nás vést tou nejlepší cestou pro nás.

Každý má svoji vlastní cestu. A nemocí či úrazem nás zastavuje, abychom se zamysleli nad naší aktuální cestou, zda je ta vyhovující? A proto je někdy potřeba tyto věci konzultovat s někým, kdo nás nasměruje zase na tu naši správnou cestu klidu. S tímto souvisel i můj problém s akné, který mne v dnešní době již netrápí. A souviselo to hodně s nepřijímáním sebe sama. Oblast psychosomatiky a její další směry jsem si rozšířila i ve škole Kamaté.

NASTARTUJTE ZMĚNU JEŠTĚ DNES

Prvním krokem vše začíná

S pomocí EFT můžete dosáhnout emoční svobody a nalézt vyváženost ve svém životě. Nenechte se omezovat negativními emocemi a otevřete se novým možnostem a radosti, které život nabízí. Získejte kontrolu nad svými emocemi a zažijte skutečnou svobodu být tím, kým opravdu jste.

Email

jitka.kauer@gmail.com

Telefon

+420 607 659 046
Sociální média