CO JE TO TA METODA EFT

Metoda EFT

EFT - emotional freedom technique, čili česky technika emoční svobody. Hlavní roli zde hrají emoce, které nás doprovázejí od narození.

01

JE RYCHLÁ

02

JE NEBOLESTIVÁ

03

JE VHODNÁ PRO DĚTI I DOSPĚLÉ

04

MÁ DLOUHODOBÉ VÝSLEDKY

05

ČASTO POMÁHÁ I TAM, KDE SI OSTATNÍ METODY NEVÍ RADY

DEFINICE A VÝZNAM EFT

Definice EFT metody

EFT - emotional freedom technique, čili česky technika emoční svobody. Hlavní roli zde hrají emoce, které nás doprovázejí od narození. EFT zpracovává hlavně negativní emoce, které nás ovlivňují negativně, brzdí nás v posunu a nevhodně nás omezují v našich životech. Pomocí této metody oslabíme vliv těchto negativních emocí na váš život, abyste se cítili lépe.

Při řešení daného tématu, se kterým za mnou přicházíte, se do těla začne produkovat stresový hormon, který za pomoci poklepávání na body zklidňujeme, a tím se otevírá Vaše podvědomí. Dostáváme se blíže k jádru problému, který Vás negativně ovlivňuje. Postupně tyto problémy odkryjeme a oslabíme vliv na Váš život.
Jedná se o dotykovou metodu, která vede k osvobození od negativních emocí za pomoci poklepů na několika důležitých bodech těla (hlava, hrudník, zápěstí a ruka). Fyzická a psychická osobnost je úzce propojena. Dlouhodobé prožívání negativních emocí se somatizuje do fyzického těla nebo do iracionálních emocí (úzkost, deprese).

Tato metoda koresponduje i s tradiční čínskou medicínou. Body, na které poklepáváme, jsou začátky meridiánů, čili energetických drah v těle. Proto tímto poklepáváním odbouráváme bloky na energetických drahách těla, aby energie proudila, jak má.

Email

jitka.kauer@gmail.com

Telefon

+420 607 659 046
Sociální média